POZNAŃ CENTRUM

Sprawdź dostępność

MENU NA PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą propozycją menu na przyjęcia okolicznościowe organizowane w Hotelu Topaz.

MENU BANKIETOWE

SWOJSKIE JADŁO

MENU WESELNE

Ślub to szczególnie ważne i miłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Profesjonalnie przygotowane wesele to z pewnością marzenie wielu Młodych Par, lecz związane z nim przygotowania bywają dla nowożeńców stresujące i czasochłonne.

Nasz fachowy zespół z przyjemnością zorganizuje niezapomniane przyjęcie weselne, które na lata pozostanie w pamięci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel i w tym zakresie spełnimy każde Państwa życzenie.

Dla Młodej Pary i Gości oferujemy także przytulne i wygodne pokoje 1, 2 i 3 osobowe z możliwością samodzielnego wykorzystania, wyposażone w TV, TV-SAT, telefon, podłączenie do internetu. Wszystkie pokoje wyposażyliśmy w nowoczesne łazienki.

MENU KOMUNIJNE

FIRMOWE PRZYJĘCIE WIGILIJNE

Zapraszamy Państwa do zorganizowania firmowego przyjęcia wigilijnego w naszym hotelu.

Wigilia firmowa to czas na spędzenie wspólnie miłych chwil w gronie współpracowników przy smacznie zastawionym stole, gdzie każdy może podzielić się opłatkiem i złożyć sobie wzajemne życzenia. W salach bankietowych przygotujemy odświętnie nakryte stoły, pojawią się też akcenty świąteczne, świece oraz kolędy, które nadadzą świąteczny nastrój. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą i pomocą.

Przedstawiamy Państwu nasze propozycje menu świątecznego.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

MENU STYPA